O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze znakowania gotowych elementów. Produkujemy najwyższej jakości tabliczki znamionowe wykorzystując nowoczesną technologię laserowego grawerowania, która wyróżnia się precyzją znakowania oraz jego trwałością.

Na dzień dzisiejszy próżno szukać dokładniejszych i równie trwałych sposobów nanoszenia oznaczeń. Wykorzystywane w naszej działalności technologie są z powodzeniem wdrażane w takich branżach jak: przemysł maszynowy, chemiczny, górnictwo, energetyka, motoryzacja, czy szeroko rozumiana reklama.

Każda wykonywana w naszej firmie tabliczka znamionowa czy też opisowa wykonywana jest z najlepszej jakości materiałów, takich jak mosiądz, stal nierdzewna, aluminium, laminat grawerski czy folia samoprzylepna, a oferowane przez nas tabliczki świetnie sprawdzają się  w trudnych warunkach pracy.

Do nawiązania współpracy zachęcamy wszystkich klientów chcących oznakować swoje produkty w sposób trwały i czytelny. Poza materiałami wymienionymi powyżej grawerowanie laserowe wykonujemy także na takich komponentach jak ołów, powierzchnie ocynkowane i lakierowane.

Produkujemy również wysokiej jakości, oryginalnie wyglądające statuetki szklane, dyplomy, medale i wiele innych szklanych gadżetów wykorzystywanych
w reklamie i marketingu. Nasze doświadczenie w połączeniu z kreatywnymi pomysłami grafików procentują oryginalnymi wzorami statuetek. Jesteśmy gotowi wesprzeć naszych klientów w stworzeniu ich indywidualnego pomysłu.
Wszystkie zlecenia realizujemy w najkrótszych możliwych terminach oraz
w przystępnych cenach, gdyż zadowolenie klientów jest dla nas największym priorytetem.

 

 

ZOBACZ OSTATNIE REALIZACJE

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej
tel. 608 438 789
e-mail: g.fudalej@agf.net.pl

 

Siedziba Firmy:
Ul. F. Karpińskiego 16a
41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny
w godz. od 7.30 do 17.00.

© znamionowa.pl