Tabliczki znamionowe

Jesteśmy firmą, która od wielu lat świadczy usługi w zakresie wykonywania tabliczek znamionowych cechujących się niezwykle wysoką jakością.
Dzięki wykorzystywaniu podczas produkcji najlepszych gatunkowo materiałów, a także korzystaniu z nowoczesnej technologii opartej na wiązce laserowej tworzymy produkty, które spełniają potrzeby oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Stosowana przez nas technologia laserowego znakowania sprawia, że w precyzyjny sposób możemy tworzyć tabliczki znamionowe i umożliwia dokładne wykonanie wielu wymagających form oznaczeń, takich jak matryce czy datowniki. Każda tabliczka znamionowa wykonywana jest na odpowiednich materiałach, wśród których można wyróżnić stal nierdzewną, aluminium, mosiądz, a także aluminium anodowane.

Grawerujemy także laminaty grawerskie i folie samoprzylepne specjalnie przystosowane do tego typu znakowania.

Podczas produkcji stosujemy najnowsze i specjalnie do tego celu zaprojektowane oprogramowanie najwyższej jakości, które cechuje się niezwykle bogatą funkcjonalnością. Dzięki temu możemy zaproponować naszym klientom grawerowanie kodów kreskowych i kodów QR , co znacząco ułatwia identyfikację wszelkich produktów. Możliwe jest również nadawanie kolejnych numerów seryjnych na tabliczkach, co nie wiąże się z ponoszeniem żadnych dodatkowych kosztów.

Nasza firma ceni czas wszystkich Klientów, dlatego dążymy do tego, by termin wykonania naszej usługi był jak najszybszy, a jednocześnie, aby każde zamówienie realizowane było z niezwykłą precyzją.

 

 

powrót
powrót

 

 

ZOBACZ OSTATNIE REALIZACJE

F.H.U AGF Grzegorz Fudalej
tel. 608 438 789
e-mail: g.fudalej@agf.net.pl

 

Siedziba Firmy:
Ul. F. Karpińskiego 16a
41-500 Chorzów

 

Kontakt telefoniczny
w godz. od 7.30 do 17.00.

© znamionowa.pl